Держфінінспекція в Полтавській облаті за чотири місяці 2014 року забезпечила відшкодування втрат майже на 16,5 млн грн

Протягом січня-квітня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 16,5 млн грн.

У 91 випадку до установ, під час ревізій яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

Спеціалісти Інспекції пред’явили до суду 8 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 1,1 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 63 досудових розслідувань. Ще 45 – розпочато за результатами участі працівників Інспекції у перевірках, що їх проводили правоохоронні органи.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 173 управлінських рішень.

За допущені порушення 415 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 119 – до дисциплінарної та матеріальної, 26 осіб звільнено із займаних посад.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області