«КРУ повідомляє результати ревізії»

e-mail Друк PDF

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Державної інспекції з карантину рослин по Полтавській області (далі Інспекція) за 2008 – 2009 роки та 9 місяців 2010 року.

Результати проведеної ревізії засвідчили, що внаслідок недотримання вимог чинного законодавства були допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 43548,97 гривень.

Так, працівниками Інспекції, протягом минулого року, внаслідок порушення вимог Порядку обчислення середньої заробітної плати, було недоотримано 28368,32грн., а саме: оплата праці за час перебування у відрядженні проводилась без врахування середньої заробітної плати за два попередні місяці.

Майже на 6 тисяч гривень було проведено списання матеріальних цінностей без дозволу вищестоящої організації, чим порушено вимоги Типової інструкції про порядок списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ затвердженої спільним наказом Державного казначейства України і Міністерства економіки України.

Ревізорами КРУ було виявлено завищення потреби в бюджетних асигнуваннях на 2010 рік більш ніж на 9 тисяч гривень, чим порушено Порядок складання, затвердження, розгляду та основних вимог до виконання кошторису бюджетних установ.

За допущені порушення в організації та веденні бухгалтерського обліку на трьох посадових осіб Інспекції складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП, що передбачає накладення штрафу від 136 до 255 гривень.

Керівнику Інспекції направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень і недоліків, недопущення їх у подальшому, із внесенням пропозицій щодо притягнення винних осіб до дисциплінарної та/або матеріальної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, контрольно-ревізійним управління в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих Інспекцією в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області