Щасливої життєвої дороги, магістри!

Кінець червня кожного року є визначальним для студентів фінансів і банківської справи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка – відбувається захист дипломних та магістерських робіт

Державну екзаменаційну комісію, вже декілька років поспіль, очолює начальник Державної фінансової інспекції в Полтавській області, депутат обласної ради Михайло Михайлович Кривошей.

За багаторічною традицією, кращі дипломні та магістерські роботи кафедра презентує своїм роботодавцям – керівникам фінансових і кредитних установ Полтавського регіону.

Так, 23 червня в Держфінінспекції, під головуванням Михайла Кривошея, магістерські роботи захистили дві найкращі студентки-випускниці Полтавського технічного ВУЗу.

Загалом, з початку роботи комісії, яка в поточному році працює з 16-го по 25 червня, звання магістра отримали 73 випускники.

Представлені до захисту випускні роботи, виконані на реальних даних, відмічені екзаменаційною комісією як особливо актуальні та соціально спрямовані.

У вітальному слові до випускників Голова екзаменаційної комісії зазначив, що захист магістерських робіт показав спроможність їх вирішувати складні практичні завдання. При цьому підкреслив, що перш за все необхідно навчитись працювати професійно і досягати поставлених цілей бо попереду найскладніший іспит – життя. Виразив своє переконання в тому, що молоді магістри не загубляться в цьому складному світі, будуть щасливими і заможними так як мають престижну освіту.

Насамкінець Михайло Кривошей побажав випускникам завжди бути відкритими до нових знань бо життя не стоїть на місці. Закликав пам’ятати своїх педагогів, університетських друзів, підтримувати і допомагати один одному.

„Символічно, що саме в День державного службовця ви захистили високе звання магістра - випускника Полтавського національного технічного університету. Отже, ми чекаємо на вас в лавах державних службовців!”, – запросив на службу молодих магістрів начальник Держфінінспекції в Полтавській області М. М. Кривошей.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області