Фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму майже 765 тис. грн., виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансового управління виконавчого комітету Кременчуцької міської ради

e-mail Друк PDF

Контролю піддано період діяльності фінансового управління з 01.07.2012 по 28.02.2014.

Зокрема, встановлено, що всупереч чинному законодавству, за рахунок коштів міського бюджету, згідно рішень сесій міської ради, проведено видатки в сумі 580,5 тис. грн. на утримання Громадської організації, без затвердження відповідної програми з визначеними заходами.

Також, зафіксовано недотримання міським бюджетом коштів від оренди майна, яке перебуває у комунальній власності міста Кременчук, на загальну суму 161,3 тис. грн., внаслідок порушення орендарями умов договорів оренди комунального майна в частині терміну сплати орендної плати.

Крім того, виявлено зарахування до міського бюджету адміністративних штрафів які згідно чинного законодавства мають зараховуватися до загального фонду державного бюджету, недоотримання спеціальним фондом міського бюджету коштів за тимчасове користування місцями розташування рекламних засобів, частини чистого прибутку від комунальних підприємств тощо.

За результатами контрольного заходу на одну посадову особу складено протокол про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області