Держфінінспекція в Полтавській області продовжує надавати адресну допомогу воїнам-землякам задіяним в АТО

e-mail Друк PDF

16 серпня голова постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку, начальник Держфінінспекції в Полтавській області Михайло Кривошей, від колективу Держфінінспекції доставив адресну гуманітарну допомогу військовослужбовцям батальйону територіальної оборони, що сформований Полтавським обласним військовим комісаріатом і виконує завдання на Харківщині.

Земляки отримали шкарпетки, білизну, засоби гігієни, цигарки, питну воду, фрукти, печиво, кавуни тощо.

Не забули держфінінспектори і про головний подарунок, який вже став оберегом солдатського серця – дитячі малюнки і листи.

Вихованці Гадяцького дитячого будинку – підшефні колективу Держфінінспекції в Полтавській області, передали захисникам Вітчизни малюнки та власноручно зроблені поробки. Хлопці дуже обережно брали до рук дитячу пошту, уважно читали і розглядали її відчуваючи тепло дитячих сердець, а потім обережно ховали до кишень.

 

Крім того, Михайло Михайлович запросив відомий вокально-інструментальний ансамбль „Краяни” та лауреата міжнародних і Всеукраїнських фестивалів-конкурсів, володарку Гран-при міжнародного конкурсу Людмилу Супрунову підтримати патріотичний дух наших воїнів-земляків українською піснею. Артисти відразу ж відгукнулись і подарували бійцям концерт, розрадивши їх душевним співом про рідний край, кохання...

Михайло Кривошей подякував військовослужбовцям за мужність і витримку, яку вони демонструють у цей нелегкий для нашої держави час. Від імені колективу Держфінінспекції в Полтавській області побажав всім, хто зараз ціною свого життя виборює цілісність і незалежність нашої держави, міцності духу, як скоріше повернутися додому в обійми своїх дітей, дружин та батьків з миром, і неушкодженими.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області