Фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 192,3 тис. грн встановили фахівці Державної фінансової інспекції Полтавської області під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Гадяцької районної державної адміністрації

Контролю піддано період з 01.10.2012 по 01.07.2014.

Так, контрольним заходом зафіксовано: 24,7 тис. грн. - покриття за рахунок коштів загального фонду витрат на оплату заробітної плати та послуг електропостачання, які повинні здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду, а саме: за рахунок доходів від здійснення господарської діяльності;

6,7 тис. грн. – завищені витрати на оплату праці і сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі; 161 тис. грн – неперерахування до районного бюджету відповідних доходів, а саме: коштів, які надійшли в поточному періоді як повернення зайво нарахованої та виплаченої у минулих бюджетних періодах заробітної плати працівникам за час перебування їх на лікарняному.

Виявлені порушення частково усунуто.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань на 17 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Одночасно Державною фінансовою інспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Гадяцького району.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області