Втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 169,5 тис грн встановили держфінінспектори під час ревізії відділу освіти Оржицької районної державної адміністрації

Контролю підданий період фінансово-господарської діяльності відділу освіти з 01.01.2012 по 01.06.2014.

Зокрема, виявлено покриття за рахунок коштів загального фонду витрат на оплату комунальних послуг, які повинні здійснюватись за рахунок коштів спеціального фонду в сумі 137,6 тис. грн; 15,0 тис. грн. – завищені витрати на оплату праці та на сплату єдиного соціального внеску по незаконно нарахованій та виплаченій заробітній платі; 16,9 тис. грн – неперерахування до районного бюджету відповідних доходів, а саме: коштів, які надійшли в поточному періоді як повернення зайво нарахованої та виплаченої у минулих бюджетних періодах заробітної плати працівникам за час перебування їх на лікарняному.

Під час ревізії зафіксовані порушення частково усунено.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань на 10 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Керівнику направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків.

Одночасно Державною фінансовою інспекцією в Полтавській області прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Оржицького району.

Прес-служба Держфігнінспекції

в Полтавській області