І знову про порушників фінансової дисципліни

Проведеною ревізією фінансово-господарської діяльності Комбінату комунальних підприємств м. Глобино, за 2008-2009 роки та 11 місяців минулого року, ревізорами КРУ в Полтавській області встановлено фінансових порушень на суму майже 2,5 млн гривень.

Під час проведення ревізії було викрито отримання доходів від не ліцензованої діяльності, а саме отримання підприємством за період з 01.04.2008 по 01.10.2010 доходів від діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення на загальну суму 1772,27 тис. гривень, діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів автобусами на 446,55 тис. гривень, доходів від будівельної діяльності на суму 152,59 тис. гривень без отримання відповідних ліцензій, чим порушено вимоги Закону України „Про ліцензування певних видів господарської діяльності” від 01.06.2000 № 1775-ІІІ .

Крім того до переліку фінансових порушень, більш ніж на 9 тис. гривень, потрапили такі, як надання послуг з водопостачання та водовідведення на безоплатній основі, не застосування або невірне застосування індексу інфляції при нарахуванні орендної плати, неперерахування підприємством до відповідного бюджету належної частки фактично одержаної орендної плати та недоотримання коштів працівниками підприємства, внаслідок не проведення індексації відпускних.

Також під час ревізії були викриті операції проведені з порушенням законодавства, що призвело до збитків на суму 9,41 тис. гривень, а саме: списання без погодження власника майна (міської ради) зелених насаджень, недостача матеріальних цінностей, яку встановлено під час проведеної інвентаризації, зайве нарахування та виплата заробітної плати працівникам вищезазначеного підприємства.

Майже на 60 тис.гривень, ревізорами контрольно-ревізійного управління області, було виявлено заниження в обліку підприємства вартості активів.

За результатами ревізії на 5 посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області