Про підсумки ревізії Комунального підприємства «Декоративні культури» Полтавської міської ради

Контрольно- ревізійним управлінням в Полтавській області проведена ревізія фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства "Декоративні культури" Полтавської міської ради за 2008 - 2010 роки, якою встановлено фінансових порушень на загальну суму 46,13 тис. гривень.

До переліку порушень фінансової дисципліни потрапили такі, як: виконання підприємством робіт по об’єктах благоустрою, на замовлення юридичних та фізичних осіб за заниженими цінами, не проведення бухгалтерією підприємства протягом трьох років нарахувань за надані мешканцям гуртожитку послуги з водопостачання, реалізація за заниженою вартістю послуг по оренді нежитлових приміщень, а також недоотримання доходів працівниками підприємства, внаслідок заниження розміру часової заробітної плати, доплат за вечірні, нічні часи роботи та за роботу у святкові та вихідні дні.

Крім того, ревізорами контрольно-ревізійного відомства області, було виявлено нарахування та сплата директору підприємства премії в розмірі, що перевищує посадовий оклад керівника, чим порушено вимоги постанови Кабінету Міністрів України „Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств, заснованих на державній, комунальній власності, та об'єднань державних підприємств” від 19.05.1999 № 859.

Також ревізією були встановлені факти проведення зайвих виплат, внаслідок завищення обсягу виконаних ремонтно-будівельних робіт, безоплатної передачі належного підприємству майна (обігових коштів) іншим юридичним особам, що є порушенням вимог Господарського кодексу України від 16.01.2003 № 436 –ІV.

За результатами контрольного заходу на двох посадових осіб КП „Декоративні культури” складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області