КРУ в Полтавській області про результати ревізії

Працівниками КРУ в Полтавській області встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на суму 672,12 тис. гривень, за наслідками проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності Андріївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Новосанжарського району Полтавської обласної ради.

Левова частка виявлених фінансових порушень в даному закладі стосується завищення в обліку вартості активів і складає майже 600 тисяч гривень.

Крім того за період з 01.06.2007 по 01.10.2010 роки при здійснені фінансово-господарської діяльності в даному закладі, ревізорами були виявлені факти фінансових порушень, що призвели до недоотримання заробітної плати, інших виплат працівникам школи-інтернату та окремих предметів гардеробу вихованцями закладу.

Проведення фінансових операцій з порушенням чинного законодавства, а саме: безпідставне списання з балансу майна, завищення витрат на оплату праці, оплата завищеної вартості виконаних робіт по капітальному ремонту, понаднормове списання продуктів харчування призвели до втрат фінансових ресурсів більш ніж на 40 тис. гривень при цьому на 30 тис. гривень були виявлені лишки матеріальних цінностей.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни відшкодовані в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні 5 працівників закладу складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 164-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву школи – інтернату направлені вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках закладу, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Новосанжарського району та головне управляння освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області