За результатами чергової ревізії

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності відділу освіти Великобагачанської районної державної адміністрації за період з 01.01.2006 року по 01.12.2010 року.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 109,97 тис. грн., з них:

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на суму 30,93 тис. грн., з яких: 24,41 тис. грн. – недоотримання заробітної плати працівниками та 6,52 тис. грн. – надходжень районним бюджетом.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в розмірі 32,51 тис. грн., з них: 11,59 тис. грн. – завищені витрати на оплату праці; 7,96 тис. грн. – оплата завищеної вартості виконаних робіт по капітальному ремонту; 6,44 тис. грн. – безпідставне списання з балансу установи майна; 4,22 тис. грн. – завищені витрати на сплату страхових платежів, нарахованих на переплати по заробітної плати та 2,3 тис. грн. – покриття видатків спеціального фонду на оплату праці працівників і сплату нарахувань за рахунок коштів загального фонду.

Інші порушення фінансової дисципліни склали 36,92 тис. грн., з них: 22,52 тис. грн. – завищення в обліку вартості активів та 14,4 тис. грн. – лишки матеріальних цінностей, які виявлено проведеними інвентаризаціями.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни усунено в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні 10 працівників установи складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву відділу освіти направлялись вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках закладу, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано головне управління освіти і науки Полтавської ОДА та прокуратуру Великобагачанського району.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області