Ревізори перевірили фінансову дисципліну в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради /надалі – центр/ за період з 01.12. 2008 року по 01.11. 2010 року.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 226,07 тис. гривень.

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами в загальному розмірі 2,97 тис. грн., з яких: 2,8 тис. грн. – внаслідок не проведення індексації заробітної плати та 0,34 тис. грн. – не підвищення посадові оклади на 10 відсотків керівникам творчих об’єднань за керівництво зразковими колективами.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат виявлено в сумі 24,64 тис. грн., в тому числі : 20,0 тис. грн. – покриття видатків спеціального фонду за рахунок загального; 3,15 тис. грн. – переплата індексації заробітної плати та 1,14 тис. грн. – зайво нараховано та сплачено внесків до державних цільових фондів на суму переплат по заробітній платі.

Інші порушення фінансової дисципліни склали 198,46 тис. грн., а саме: 127,76 тис. грн. – завищення в кошторисі потреби у бюджетних коштах на 2010 рік; 69,16 тис. грн. – заниження в обліку вартості основних засобів та 1,54 тис. грн. – не відображення в обліку наявної дебіторської заборгованості, яка відображена в обліку дебітора.

В період ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни усунуто в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні трьох посадових осіб центру складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву центру направлялись вимоги по усуненню виявлених ревізією недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Київського району та головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області