Про результати ревізії професійно-технічного училища № 31 м.Полтави

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності професійно-технічного училища

№ 31 м. Полтави за період з 01 квітня 2009 року по 01 січня 2011 року.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 47,44 тис. гривень.

Фахівцями контрольно-ревізійної служби області, були виявлені порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів працівниками училища майже 27 тисяч гривень.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в розмірі 16,94 тис. грн., з них: завищені витрати на оплату праці (11,29 тис. грн.); завищені витрати на сплату страхових платежів (4,11 тис. грн.); оплата завищеної вартості виконаних робіт по капітальному ремонту (1,54 тис. грн.).

Інші порушення фінансової дисципліни склали 3,57 тис. грн., з них: заниження в обліку дебіторської заборгованості (2,95 тис. грн.) та лишки матеріальних цінностей, які виявлено проведеними інвентаризаціями (0,62 тис. грн.).

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни усунено в повному обсязі.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні п’ятьох посадових осіб училища складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Керівництву установи направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках училища, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Октябрського району м. Полтави та головне управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області