Як Кобеляцькою міською радою виконується бюджетне законодавство

524 тисячі гривень – сума виявлених фінансових порушень Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області в результаті проведеної ревізії дотримання вимог бюджетного законодавства Кобеляцькою міською радою за період з 01.01.2008 по 30.11.2010 року.

Зокрема, ревізією своєчасності та повноти надходження коштів до бюджету, від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, встановлено, що внаслідок неналежного виконання покупцем- акціонерним товариством, яке, до речі, на момент проведення ревізії визнано банкрутом, умов договору купівлі-продажу земельної ділянки, кінцевий термін оплати коштів минув. В результаті, бюджетами різних рівнів було недоотримано фінансових ресурсів в загальній сумі 340,0 тис гривень.

За ініціативою працівників контрольно-ревізійного управління в Полтавській області, Кобеляцькою міською радою направлені кредиторські вимоги щодо відшкодування суми заборгованості, які віднесено до четвертої черги задоволення вимог кредиторів.

Ревізією своєчасності та повноти фінансових надходжень до міського бюджету від здавання в оренду майна, яке перебуває у міській комунальній власності, встановлено, що в результаті не виконання орендарями договірних умов, загальним фондом міського бюджету недоотримано майже 40 тис гривень.

Перевіркою дотримання законодавства при нарахуванні заробітної плати, ревізорами також було встановлено недоотримання фізичними особами коштів на загальну суму 92 тис грн, а саме: працівниками дошкільних закладів освіти коштів індексації та відпускних та працівниками апарату міської ради відпускних та матеріальної допомоги.

Також встановлено оплату завищеної вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт внаслідок невірного застосування одиничних розцінок на загальну суму 8,7 тис гривень.

До переліку виявлених порушень потрапило проведення незаконного списання основних засобів шляхом передачі обладнання вартістю 8 тис грн установі, яка фінансується з бюджету іншого рівня, чим було порушено відповідні норми діючого законодавства.

Крім того, фахівцями ревізійної служби, були встановлені інші порушення фінансової дисципліни на загальну суму 38 тис гривень.

За результатами ревізії відшкодовано фінансових ресурсів в сумі 93 тис грн, а інші порушення фінансової дисципліни усунуто в повному обсязі.

За виявлені в ході ревізій порушення у веденні бухгалтерського обліку на 3 посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність за ст. 164-2 КУпАП.

По результатах ревізії застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетним коштами та проінформовано прокуратуру Кобеляцького району.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області