Фінінспектори Полтавщини протягом січня 2015 року упередили втрати фінансових ресурсів майже на 9 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на понад 3 млн грн

Держфінінспекція в Полтавській області, за результатами оперативного моніторингу інформації про державні закупівлі, розміщеної на офіційному загальнодержавному веб-порталі „Державні закупівлі”, шляхом відміни торгів проведених з порушенням законодавства, упередила втрат фінансових ресурсів на суму 8,7 млн грн.

Крім того, протягом січня поточного року, забезпечено усунення виявлених порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 3,4 млн грн.

Зокрема, з метою максимального рівня відшкодування фінансових порушень до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 13 фінансових санкцій: зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

Правоохоронні органи, за матеріалами ревізій і перевірок, розпочали 7 досудових розслідувань та вручили 2 письмових повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

До суду пред’явлено 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 35 управлінських рішень.

До адміністративної відповідальності, за порушення бюджетного законодавства, притягнуто 2 посадові особи, 18 – до дисциплінарної і матеріальної, 9 – звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфініспекції

в Полтавській області