Держфінінспекція в Полтавській області: у цей нелегкий для нашої країни час виховуємо справжніх патріотів

Вже понад три роки, як потоваришували фінансові інспектори Державної фінансової інспекції Полтавської області з вихованцями Гадяцького дитячого будинку.

Зазвичай зустрічі відбуваються в тісному колі друзів: фінінспектори, діти та вихователі. Цього ж разу, 12 лютого, шефи організували для дітлахів зустріч з волонтерами, котрі ризикуючи своїм життям доставляють бійцям, які воюють в зоні АТО на Сході України, гуманітарну допомогу.

Діти з тривогою слухали розповіді волонтерів про те, як терористи рвуть українську землю на шматки, залякують і вбивають мирне населення, тримають у страху цілий регіон, як героїчно, і мужньо захищають українські воїни рідну землю.

Вихованці дитячого будинку дізналися від волонтера Данилевського Івана Миколайовича, позивний якого „Дєд”, про стійкість і патріотизм українських воїнів. Діти були вражені патріотизмом наших земляків. Особливо їхні души розчулила розповідь про дівчинку полтавку, яка відрізала свою косу щоб виручені кошти віддати волонтерам для

придбання необхідних харчів воїнам АТО.

 

Зокрема, „Дєд” тричі передавав бійцям АТО від вихованців дитячого будинку польову пошту: листи, малюнки та обереги, зроблені дітьми власноручно.

Зустріч видалась дуже зворушливою. Івану Миколайовичу довелось відповідати на численні запитання дітлахів. Йому було про що розповідати, адже волонтер здійснив вже понад 30 поїздок в гарячі точки бойових дій, доставляючи воїнам, землякам з Полтавщини, гуманітарну допомогу.

По завершенню заходу на дітей чекав ще один приємний сюрприз. Гості подарували малечі солодощі, мандарини, фруктовий сік та багато чого смачненького, а ще, рідну українську пісню, у виконанні тріо бандуристок „Вишиванка”.

Малі патріоти висловили щиру подяку організаторам і учасникам зустрічі: начальнику Держфінінспекції Михайлу Кривошею, координатору ліги громадських організацій „Полтавська громада” Вірі Маслак, представникам ГО „Гадяцька рада” та артистам Полтавської обласної філармонії. Передали захисникам Вітчизни листи і обереги з побажаннями вернутися живими, і неушкодженими у свої домівки.

Жорстокі реалії цієї гібридної війни принесли горе та біль непоправних втрат не одній українській родині. Саме патріотизм, любов до рідного краю повинні об’єднувати сьогодні українців.

Вічна пам’ять воїнам, які загинули, до кінця виконавши свій військовий і громадянський обов’язок боронити рідну землю.

Слава Україні! Героям Слава!

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області