Фінінспектори Полтавщини протягом січня-лютого 2015 року упередили втрати фінансових ресурсів на 13,7 млн грн та забезпечили відшкодування втрат майже на 5 млн грн

Держфінінспекція в Полтавській області за результатами оперативного моніторингу інформації про державні закупівлі, розміщеної на офіційному загальнодержавному веб-порталі „Державні закупівлі”, шляхом відміни торгів проведених з порушенням законодавства, упередила втрат фінансових ресурсів, на суму 13,7 млн грн.

Також, протягом січня-лютого 2015 року фахівці Держфінінспекції в Полтавській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму майже 5 млн грн.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 27 фінансових санкцій.

Правоохоронні органи за матеріалами ревізій розпочали 20 досудових розслідувань.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за результатами контрольних заходів прийняли 49 управлінських рішень.

За допущені порушення 47 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 20 - до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, зокрема 9 осіб звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області