Про підсумки чергової ревізії

На 830 тисяч гривень, виявили ревізори КРУ в Полтавській області, фінансових порушень, під час ревізії фінансово-господарської діяльності обласного госпрозрахункового комунального підприємства (далі – Підприємство) за період з 01.01.2008 по 31.08.2010 року.

Левова частина допущених фінансових зловживань, стосується не виконання Підприємством договірних умов щодо своєчасного перерахування коштів за орендоване майно, в результаті чого Полтавським обласним бюджетом було недоотримано фінансових ресурсів на загальну суму майже 320 тис гривень.

Крім того було виявлено, що в результаті здійснення фінансово-господарської діяльності, підконтрольним об’єктом недоотримано фінансових ресурсів в сумі 143,5 тис грн, а саме: недоотримання доходу за договорами складського зберігання в наслідок не перерахування коштів за зберігання матеріалів та обладнання, а також не отримання фінансових розрахунків за проведені будівельно-монтажні роботи по школі на 500 учнів в м.Червонозаводське, Лохвицького району, чим порушенні умови відповідного договору підряду.

Ревізією також виявлено недоотримання працівниками Підприємства коштів на загальну суму 2,95 тис гривень.

Операції проведені з порушенням діючого законодавства, які призвели до збиткової діяльності даного Підприємства, також мали місце, а саме: в порушення діючого законодавства про оплату праці, були зайво нараховані та виплачені посадові оклади працівникам Підприємства, як наслідок зайво сплачені внески до Державних цільових фондів, а також зайво нараховані та виплачені посадові оклади та премії керівнику Підприємства.

Під час проведення інвентаризації, ревізори виявили недостачу матеріальних цінностей : кунг 1 шт. вартістю – 0,25 тис грн., кран-балки – 0,035 тис грн., причепу тракторного – 1,48 тис грн., бетономішалки – 0,054 тис грн. та комп’ютера вартістю – 0,849 тис. гривень.

Також фахівцями контрольно-ревізійної служби області, були виявлені фінансові операції, проведені з порушенням законодавства на суму 83,05 тис грн. такі, як не включення до складу доходу звітного періоду ОГКП «Облбудкомплект» кредиторської заборгованості за будівельні роботи, яка непідтверджена кредитором, зайве нарахування підзвітних коштів керівнику підприємства при відсутності належного документального підтвердження їх використання які були прийняті до оплати.

Майже на 425 тис грн. були викриті ревізорами інші порушення фінансової дисципліни відповідальними особами Підприємства.

За результатами ревізії на 2-х посадових осіб ОГКП «Облбудкомплект» складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164-2 КУпАП, якою передбачений штраф в розмірі від 136 до 255 гривень.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області