КРУ в Полтавській області - про результати проведеної ревізії

Об’єднане автогосподарство Головного управління охорони здоров’я Полтавської ОДА (далі - автогосподарство) підзвітне Головному управлінню охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації і фінансується за рахунок коштів обласного бюджету.

Основна діяльність підприємства сьогодні - це надання невідкладної медичної допомоги населенню м. Полтави та Полтавської області, своєчасне забезпечення медичних закладів автотранспортом, виїзд бригад фахівців обласних лікувально – профілактичних закладів для надання консультативної допомоги жителям найвіддаленіших населених пунктів області, а також забезпечення транспортування тяжкохворих в науково – дослідні інститути України,

КРУ в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності даного автогосподарства, якою встановлено майже на 200 тис грн. фінансових порушень.

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів склали 8,3 тис грн., з яких:

- 3,32 тис грн - недоотримання заробітної плати працівниками автогосподарства внаслідок не нарахування доплат за кваліфікаційну категорію;

- 5,0 тис грн – не перерахування до місцевого бюджету коштів, що надійшли до установи як відшкодування за спожиті комунальні послуги орендарями в минулому звітному періоді.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат склали 58,4 тис грн., в тому числі :

- 38,45 тис грн – зайве використання бюджетних коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів та запасних частин до автомобілів, внаслідок завищення потреби в кошторисі;

- 10,59 тис грн – покриття видатків, пов'язаних з наданням платних послуг, за рахунок коштів загального фонду;

- 4,63 тис грн - завищення вартості виконаних ремонтних робіт;

- 4,73 тис грн - переплата заробітної плати за час відпусток, внаслідок включення в розрахунок відпускних виплат одноразового характеру (премій).

До складу інших фінансових порушень увійшло не проведення індексації земельної ділянки в сумі 132,7 тис гривень.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 3 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП, якою передбачений штраф в розмірі від 136 до 255 гривень.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області