Ревізією КРУ в Полтавській області виявлено більш ніж на мільйон гривень фінансових порушень

Кобеляцька центральна районна лікарня (далі-Кобеляцька ЦРЛ) підзвітна і підконтрольна Кобеляцькій райдержадміністрації, Головному управлінню охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації і фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету.

Надання невідкладної медичної допомоги населенню м. Кобеляки та Кобеляцького району є основною діяльністю цієї медичної установи.

Проведеною працівниками КРУ в Полтавській області ревізію фінансово-господарської діяльності Кобеляцької ЦРЛ, було встановлено фінансових порушень більш ніж на мільйон гривень, а саме на 1064,9 тис гривень.

Внаслідок завищення вартості основних засобів в результаті проведення індексації земельної ділянки з застосуванням збільшуючого коефіцієнту та заниження вартості необоротних активів на суму проведеної реконструкції глибинної свердловини водонапірної башти, порушення фінансової дисципліни даною установою, склали 1млн 19 тис гривень.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до фінансових втрат склали 40 тис грн. - це незаконно виплачена заробітна плата в результаті зайво проведеної індексації, подвійна оплата заробітної плати лікарям за одночасне чергування вдома і в медичному стаціонарі, переплата заробітної плати за час перебування працівників на лікарняних листках, зайве перерахування коштів на безпідставно виплачену заробітну плату до державних цільових фондів, завищення вартості виконаних ремонтних робіт тощо.

Виявлені фахівцями контрольно-ревізійного управління області фінансові порушення, в період ревізії були усунуті в повному обсязі.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 4 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП, якою передбачено накладення штрафу в розмірі від 136 до 255 гривень.

Про результати ревізії проінформовано Прокуратуру Полтавської області, Кобеляцьку районну державну адміністрацію та Головне управління охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області