КРУ в Полтавській області перевірило фінансову дисципліну в медичному училищі

Вищий навчальний заклад І рівня акредитації Полтавської обласної ради «Лохвицьке медичне училище» (далі - медичне училище) підзвітне і підконтрольне Головному управлінню охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації та фінансується за рахунок коштів обласного бюджету.

КРУ в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності даного навчального закладу, за результатами якої було встановлено фінансових порушень на загальну суму 73 тис гривень.

Виявлені ревізорами фінансові порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами, склали 54 тис грн, з яких: недоотримання працівниками вищезазначеного закладу заробітної плати за 2009 рік та січень – жовтень 2010 року, коштів внаслідок нарахування заробітної плати працівникам за час перебування їх у службових відрядженнях без обрахування днів перебування у відрядженні виходячи із середньої заробітної плати, недоотримання студентами стипендій внаслідок не проведення індексації стипендій за наявністю визначених законодавством підстав, недоотримання студентами пільгових категорій компенсації вартості їхнього харчування, внаслідок заниження розміру вартості одного дня тощо.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат склали 16,9 тис грн., в тому числі : завищення вартості виконаних і оплачених ремонтних робіт за червень – вересень 2010 року, використання коштів загального фонду установи на видатки, пов’язані з наданням платних послуг, переплата коштів за надані комунальні послуги внаслідок завищення обсягу опалювальної площі приміщення медичного училища тощо.

Крім того працівниками контрольно-ревізійного управління області, під час ревізії були виявлені інші фінансові порушення в сумі 2,3 тис гривень.

В період ревізії виявлені фінансові порушення усунені в повному обсязі.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 3 посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП, якою передбачений штраф в розмірі від 136 до 255 гривень.

Про результати ревізії проінформовано Прокуратуру Полтавської області та Головне управління охорони здоров’я Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області