КРУ в Полтавській області виявлено порушень на 830 тис грн під час ревізії ОГКП «Облбудкомплект»

На 830 тисяч гривень фінансових порушень, виявили ревізори КРУ в Полтавській області, під час ревізії фінансово-господарської діяльності за період з 01.01.2008 по 31.08.2010 роки обласного госпрозрахункового комунального підприємства (далі – ОГКП «Облбудкомплект» або Підприємство).

Майже 320 тис грн. було недоотримано Полтавським обласним бюджетом в результаті невиконання Підприємством договірних умов щодо своєчасного перерахування коштів за орендоване майно.

Ревізією виявлено, що в результаті здійснення фінансово-господарської діяльності, вищезазначеним підконтрольним об’єктом було недоотримано фінансових ресурсів в сумі 143,5 тис грн, а саме: недоотримання доходу за договорами складського зберігання внаслідок не перерахування замовниками коштів за зберігання матеріалів та обладнання, а також за проведені будівельно-монтажні роботи по навчальному закладу в м. Червонозаводське, Лохвицького району, чим порушенні умови відповідного договору підряду.

Під час ревізії було встановлено проведення фінансових операцій з порушенням діючого законодавства, які призвели до збитків у фінансово-господарської діяльності даного Підприємства на суму 3,5 тис грн.., а саме: зайво нараховані та виплачені посадові оклади деяким працівникам, посадові оклади та премії керівнику Підприємства, в той час, як інші працівники недоотримали належні їм кошти в свумі 3 тис гривень.

Проведеною інвентаризацією ревізорами було встановлено недостачу матеріальних цінностей, залишкова вартість яких складає 1,24 тис грн., а саме: кунгу, кран-балки, тракторного причепу, бетономішалки, комп’ютеру, телевізора, печатної машинки та зварювального апарату.

Працівниками контрольно-ревізійної служби області були встановленів порушення фінансової дисципліни більш ніж на 83 тис грн.., які виникли в результаті не включення до складу доходу звітного періоду ОГКП «Облбудкомплект» непідтвердженої кредитором кредиторської заборгованості за будівельні роботи, а також зайве нарахування підзвітних коштів керівнику Підприємства, які при відсутності належного документального підтвердження їх використання, були прийняті до оплати.

Крім того, майже на 425 тис грн виявлено інших фінансових порушень допущених відповідальними особами Підприємства.

За результатами ревізії на 2-х посадових осіб ОГКП «Облбудкомплект» складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164-2 КУпАП, якою передбачений штраф в розмірі від 136 до 255 гривень.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області