Фінінспектори Полтавщини протягом січня-березня 2015 року упередили втрати фінансових ресурсів на 15,9 млн грн та забезпечили відшкодування втрат на 7,4 млн грн

Держфінінспекція в Полтавській області за результатами оперативного моніторингу інформації про державні закупівлі, розміщеної на офіційному загальнодержавному веб-порталі „Державні закупівлі”, шляхом відміни торгів проведених з порушенням законодавства, протягом січня-березня 2015 року упередила втрат фінансових ресурсів, на суму 15,9 млн грн.

Також, протягом першого кварталу поточного року, фінінспектори Полтавщини забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 7,4 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 71 управлінське рішення.

Правоохоронні органи, за матеріалами ревізій та перевірок, розпочали 27 досудових розслідувань.

У 34 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До адміністративної відповідальності, за порушення фінансової дисципліни, притягнуто 99 посадових осіб, 34 - до дисциплінарної та матеріальної, 10 - звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області