Держфінінспекція в Полтавській області в діяльності Карлівської лікарні імені Л.В. Радевича виявила фінансові порушення

Ревізія Карлівської центральної районної лікарні імені Л.В.Радевича встановила фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на загальну суму 177,1 тис. грн.

Контрольним заходом охоплений період діяльності установи з 01.08.2011 по 31.01.2015 рік.

Зокрема, виявлено, що внаслідок неперерахування в дохід районного бюджету коштів які були утримані із заробітної плати працівників лікарні, як суми, видатки за якими проведені в минулих бюджетних періодах, місцевий бюджет недоотримав 29,4 тис. грн.

Також, при наданні платних медичних послуг за рахунок коштів загального фонду, покриті витрати спеціального фонду на оплату комунальних послуг, придбання медикаментів та на оплату праці працівників задіяних у наданні платних послуг, на загальну суму понад 127 тис. грн.

Крім того, встановлено недоотримання медичною установою доходів внаслідок надання платних медичних послуг на безоплатній основі, в сумі 3,8 тис. грн.

Зафіксовано факти переплати заробітної плати працівникам лікарні та оплати завищеної вартості виконаних підрядних робіт.

Під час ревізії виявлені порушення частково усунуто.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на чотирьох посадових осіб лікувального закладу складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Карлівського району та Карлівську районну державну адміністрацію.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області