Фінінспектори Полтавщини виявили порушень на 447,5 тис. грн в комунальному виробничому підприємстві «Комсомольськтеплоенерго»

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області - Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції – виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 447,5 тис. грн під час планової ревізії комунального виробничого підприємства «Комсомольськтеплоенерго».

Контролю підданий період з 01.04.2012 по 31.12.2014.

Зокрема, встановлено, що внаслідок реалізації теплової енергії Комсомольському виправному центру управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області для опалення службової площі яка не відносяться до житлової зони виправного центру та не використовується для задоволення комунально-побутових потреб засуджених по тарифам як для населення, а не як для бюджетних установ, підприємство недоотримало 196,8 тис. грн.

Окрім того, зафіксовано зайве виділення дотацій з бюджету внаслідок завищення відповідних розрахунків, на суму 144 тис грн., факти реалізації теплової енергії небюджетним установам за тарифами як для бюджетних установ тощо.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Комсомольська.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області