Про результати перевірки державних закупівель в Управлінні капітального будівництва Полтавського міськвиконкому

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області у відповідності до Плану контрольно-ревізійної роботи на І-й квартал 2011 року проведено перевірку державних закупівель в Управлінні капітального будівництва Полтавського міськвиконкому (УКБ Полтавського міськвиконкому) за 2010 рік та завершений звітний період 2011 року.

Перевіркою встановлено завищення вартості виконаних робіт на загальну суму 14112,0 грн ТОВ ВКП "Котлогаз" при виконанні робіт по об’єкту "Реконструкція системи теплопостачання будинку по вул. Сакко, 16 м. Полтава".

В період перевірки кошти відшкодовано в повному обсязі.

Крім того, для проведення перевірки відповідності тендерних пропозицій вимогам тендерної документації по процедурі закупівлі робіт по об’єкту "Реконструкція Полтавської гімназії № 9 з проведенням заходів з енергозбереження", відповідальними особами підконтрольного об’єкта, фахівцям КРУ в Полтавській області, були надані оформлені неналежним чином тендерні пропозиції учасників, зокрема: у зброшурованих тендерних пропозиціях ПП "Ніла" та ТОВ "Будуніверсал-ЛОС" були відсутні оригінали листів про надання банківської гарантії, натомість, під необхідною нумерацією, окремо встановлено копії листів про надання банківської гарантії, чим порушено вимоги тендерного законодавства.

Також, тендерні пропозиції учасників ПП "Ніла" та ТОВ "Будуніверсал-ЛОС" не відповідають кваліфікаційним вимогам, а саме: довідка про виконання аналогічних договорів повинна містити відомості за останні три роки, а представлена для перевірки довідка, в складі тендерної пропозиції, містить інформацію за півтора-два роки.

Перевіркою було встановлено відсутність документу, що підтверджує право уповноваженої особи представляти інтереси Учасника на торгах та засвідчувати своїм підписом документи, стосовно процедури проведення цього тендеру, а також його контактні телефони для надання інформації щодо процедури закупівлі.

Відповідно до Закону України „Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” від 26 січня 1993 року № 2939-XII, об’єкту контролю направлено вимоги щодо недопущення порушень чинного законодавства у сфері державних закупівель.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на одну посадову особи складено протокол про адміністративну відповідальність за статтею 164-2, ч.1 КУпАП.

Про результати перевірки проінформовано Полтавського міського голову, передано копію акту до Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області та надіслано матеріали до Прокуратури Полтавської області.

Прес-служба КРУ в Полтавській області