Фінінспектори Полтавщини виявили порушення під час ревізії Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Лубенської об’єднаної та Лохвицької міжрайонної держфінінспекцій – виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 233,2 тис. грн під час планової ревізії Відділу освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації.

Контрольний захід охопив період з 01.01.2013 по 28.02.2015.

Зокрема, при відсутності в обліку дебіторської заборгованості, Відділом освіти здійснено перерахування коштів на оплату комунальних послуг в обсягах більших від фактичного споживання, в сумі 133,4 тис. грн.

Також, через неперерахування сум відшкодованих витрат по незаконно виплаченій заробітній платі районний бюджет недоотримав 37,1 тис. грн.

Встановлені порушення частково усунуто.

За порушення бюджетного законодавства до підконтрольного об’єкту застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 16-х посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області