Держфінінспекція в Полтавській області протягом січня-квітня 2015 року упередила втрати фінансових ресурсів на 26,5 млн грн та забезпечила відшкодування втрат на 9,7 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області за результатами оперативного моніторингу інформації про державні закупівлі, розміщеної на офіційному загальнодержавному веб-порталі „Державні закупівлі”, шляхом відміни торгів проведених з порушенням законодавства, з початку 2015 року упередили втрат фінансових ресурсів, на суму 26,5 млн грн.

Також, протягом січня-квітня забезпечено усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 9,7 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств та установ додатково надійшло майже 2 млн. грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач державних і комунальих ресурсів, на суму 7,7 млн. грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, за результатами контрольних заходів, прийняли 90 управлінських рішень.

Правоохоронні органи, за матеріалами ревізій та перевірок, розпочали 32 досудових розслідування.

У 48 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До адміністративної відповідальності, за порушення фінансової дисципліни, притягнуто 134 посадових особи, до дисциплінарної та матеріальної – 38 осіб, 12 - звільнено із займаних посад.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області