Держфінінспекція виявила фінансові порушення в Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час планової ревізії Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції імені М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України встановили порушення фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат, на загальну суму 119,3 тис. грн.

Контрольним заходом охоплений період з 01.12.2010 по 31.03.2015.

Зокрема, встановлено, що Дослідна станція провела покриття витрат стороннього підприємства, внаслідок відшкодування витрат за спожитий ним природний газ на опалення орендованого приміщення - втрачено понад 48 тис. грн.

Також, зафіксовано факти невідображення по даних бухгалтерського обліку дебіторської заборгованості за оренду частини службового приміщення в результаті недоотримано доходів, на суму 62,5 тис. грн.

Крім того, виявлено факти відшкодування витрат на відрядження працівникам Дослідної станції без підтверджуючих документів та зайві витрати на оплату праці, на загальну суму 8,8 тис. грн.

За результатами ревізії на 3 осіб складено протоколи про адміністративне порушення.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області