Фінінспектори Полтавщини виявили порушення у відділі освіти Чутівської районної державної адміністрації

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 134,3 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти Чутівської районної державної адміністрації. Контрольний захід охопив період з 01.02.2013 по 01.04.2015.

Зокрема, встановлено неперерахування відділом освіти до районного бюджету 30,3 тис. грн по перерахунках з оплати праці проведених в поточних бюджетних періодах та належної районному бюджету частки орендної плати.

Також зафіксовано недоотримання відділом освіти 37 тис. грн за використання фермерськими господарствами земельних ділянок.

Окрім того, відділ освіти зазнав збитків на суму 67 тис. грн тому, що посадові особи відділу незаконно покривали видатки пов'язані з наданням платних послуг, здійснювали оплату завищеної вартості ремонтно-будівельних робіт, витрат на оплату праці та сплати єдиного соціального внеску.

Виявлені порушення частково усунуто.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 9 працівників складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Одночасно прийнято рішення про зупинення відділу освіти операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Чутівську районну державну адміністрацію та районну прокуратуру.

Прес-служба Держфінінпекції

в Полтавській області