Фінінспектори Полтавщини виявили втрат, на суму більш як 300 тис. грн у Комсомольській міській лікарні

Порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму більш як 300 тис. грн виявили фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Комсомольської міської лікарні.

Зокрема, у медичному закладі з порушенням виплатили заробітну плату, відпускні та сплатили єдиний соціальний внесок на суми завищених виплат з оплати праці і допомог разового характеру, що призвело до зайвого витрачання 112,9 тис. грн бюджетних коштів.

Окрім того, оплата комунальних послуг здійснювалась коштом загального фонду, а не спеціального фонду, у тому числі і сторонніх юридичних осіб, через що із порушенням витрачено ще 90,3 тис. грн.

Також, внаслідок не подання посадовими особами лікарні розрахунків для визначення обсягів міжбюджетних трансфертів в міському бюджеті, за надану медичну допомогу населенню з інших міст проживання, медична установа недоотримала 97,2 тис. грн.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку на 12 посадових осіб складено протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Полтавської області та Управління охорони здоров'я Комсомольської міської ради.

 

Прес-служба Держфінінспекції в Полтавській області