Про результати чергової ревізії

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області відповідно до плану контрольно-ревізійної роботи ГоловКРУ України на І квартал 2011 року проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавської обласної державної насіннєвої інспекції (далі – Інспекція) за 2008 – 2010 роки.

Результати проведеної ревізії засвідчили, що внаслідок недотримання вимог чинного законодавства, інспекцією були допущені порушення фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 12526,9 грн.

Ревізією правильності нарахування заробітної плати, за час перебування працівників Інспекції у відрядженні за 2008 - 2010 роки встановлено, що в порушення вимог Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.1995 №100 (зі змінами), оплата праці за час перебування у відрядженні працівників проводилась без врахування середньої заробітної плати за два попередні місяці.

В результаті, окремими працівниками Інспекції було недоотримано заробітної плати в сумі 5427,1 грн в той час, як іншим працівникам було проведене зайве нарахування на суму 5207,1 грн., а також сплачені внески до державних цільових фондів в сумі 1892,7 грн.

Виявлені ревізорами порушення, в період ревізії усунуті в повному обсязі.

За допущені порушення у веденні бухгалтерського обліку на двох посадових осіб складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.

Керівнику Інспекції направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень і недоліків, недопущення їх у подальшому, із внесенням пропозицій щодо притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Відповідно до статті 117 Бюджетного кодексу України, контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках, відкритих Інспекцією в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області