Фінінспектори Полтавщини виявили порушення під час ревізії в Кременчуцькому комунальному автотранспортному підприємстві

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області - Кременчуцької об’єднаної державної фінансової інспекції виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 372 тис. грн під час планової ревізії Кременчуцького КАТП 1628.

Контролю підданий період з 01.07.2011 по 31.03.2015.

Зокрема, внаслідок непред’явлення до оплати вартості послуг з санітарної очистки міста, які повинні здійснюватись за рахунок коштів міського бюджету, підприємство покрило витрати сторонньої юридичної особи, що призвело до зайвого витрачання фінансових ресурсів, в сумі майже 288 тис. грн.

Також, встановлено списання з балансу підприємства дебіторської заборгованості щодо якої минув термін позовної давності, без проведення відповідної позовної роботи, чим нанесено підприємству збитків на 69,4 тис. грн .

Крім цього, встановлено факти завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, зайва сплата до державних цільових фондів та нестача товарно-матеріальних цінностей.

Виявлені фінансові порушення частково відшкодовані.

За недотримання законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області