Про результати ревізії виконання селищного бюджету та фінансово – господарської діяльності Гоголівської селищної ради

Фахівці територіального підрозділу Держфінінспекції в Полтавській області – Миргородської об’єднаної державної фінансової інспекції – під час ревізії виконання селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Гоголівської селищної ради встановили порушень фінансової дисципліни, на загальну суму 107,3 тис. грн.

Контролем охоплений період з 01.03.2011 по 31.05.2015.

Зокрема, виявлено недоотримання коштів загальним фондом селищного бюджету в сумі 21,99 тис. грн., в результаті зарахування до спеціального фонду селищного бюджету надходжень від орендної плати за майно спільної власності територіальних громад.

Також, виявлено недоотримання 50,6 тис. грн загальним фондом селищного бюджету внаслідок обчислення розміру орендної плати за землю та її сплату орендарем в порушення умов договору, без урахування індексів інфляції.

Крім того, встановлено зайве нарахування та виплату заробітної плати працівникам за фактично не відпрацьований час, завищення вартості ремонтно-будівельних робіт тощо.

За результатами контрольного заходу застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках селищної ради та ініційовано застосування призупинення бюджетних асигнувань. На двох посадових осіб селищної ради складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області