Фінансові інспектори Полтавщини привітали вихованців Гадяцького дитячого будинку з початком навчального року

Напередодні 1 вересня, за дорученням в.о. начальника Держфінінспекції в Полтавській області Ірини Салогуб, представники колективу Інспекції відвідали своїх підшефних – вихованців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, щоб привітати їх із традиційним святом першого дзвоника – Днем знань.

Держфінінспекція в Полтавській області вже декілька років поспіль опікується вихованцями Гадяцького дитячого будинку та надає шефську допомогу.

Нині у дитячому будинку виховується 35 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Дітлахи завжди з нетерпінням очікують на візит своїх шефів. Так і на цей раз, гостей з Полтави вони зустріли радісними посмішками та подарували шефам святковий концерт, який розпочали виконавши Державний гімн України.

Як годиться, у святковий день, шефи пригостили дітей солодкими подарунками: кавунами, динями та виноградом, а також вручили спортивний одяг і взуття, сорочки, осінні куртки та білизну.

Від щирого серця державні фінансові інспектори побажали маленьким підопічним відмінних оцінок, міцного здоров’я, бадьорого настрою та здійснення найзаповітніших мрій.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області