За січень-вересень 2015 року Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила відшкодування втрат на 32,9 млн грн

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області протягом дев’яти місяців 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат матеріальних та фінансових ресурсів, на суму 32,9 млн грн.

За результатами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 67 досудових розслідувань.

Крім того, Держфінінспекція в Полтавській області пред’явила 19 позовів до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,2 млн. грн., ініційовала перед органами прокуратури та об’єктами контролю пред’явлення 41 цивільного позову.

За матеріалами проведених контрольних заходів правоохоронними органами розпочато 67 досудових розслідування, в тому числі за результатами ревізій – 44, за результатами участі працівників інспекції в спільних з правоохоронними органами перевірках – 21, та за результатами державного фінансового аудита – 2.

До дисциплінарної та матеріальної відповідальності за ініціативою Державної фінансової інспекції в Полтавській області притягнуто 181 особу об’єктів контролю.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 527 посадових осіб, за недотримання законодавства про бюджетну систему – 1 особу.

За результатами ревізій 21 особу звільнено із займаних посад.

Усього за січень-вересень поточного року за результатами проведених ревізій до органів виконавчої влади і місцевого самоврядування та об’єктам контролю направлено 127 інформацій, за результатами розгляду яких, прийнято 237 управлінських рішень.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області