Держфінінспекція в Полтавській області за січень-вереснь 2015 року забезпечила відшкодування втрат близько 33 млн грн

Загалом Держфінінспекція в Полтавській області забезпечила виконання поставлених державою завдань у сфері фінансового контролю. По окремим напрямкам контрольно-ревізійної роботи Інспекція лідирує у рейтингу по Україні. Про це повідомив 12 листопада в.о. начальника Держфінінспекції в Полтавській області Вадим Євтухов під час розширеного засідання колегії Держфінінспекції.

Зокрема, порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів встановлено на 85% перевірених об’єктів. Тільки недоотримання доходів, зафіксовано більш ніж на кожному другому об’єкті контролю, склало понад 12 млн грн.

У продовж дев’яти місяців поточного року, вжитими заходами відшкодовано й поновлено близько 33 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів, у тому числі забезпечено додаткове надходження майже 14,6 млн грн.

Держфінінспекція пред’явила до суду в інтересах держави 19 позовів, на загальну суму понад 1,2 млн грн.

За результатами роботи правоохоронними органами розпочато 67 досудових розслідувань, в тому числі за результатами участі працівників Інспекції у спільних з правоохоронними органами перевірках – 23.

Протягом дев’яти місяців, з метою забезпечення максимального рівня відшкодування виявлених порушень, до порушників фінансово-бюджетної дисципліни застосовано 139 фінансових санкцій.

Постановами Держфінінспекції, за звітний період, до адміністративної відповідальності притягнуто 528 посадових осіб, до дисциплінарної за ініціативою інспекції – 105.

 

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області