КРУ перевірило фінансову дисципліну в ДП «Полтавське УГР»

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведена планова виїзна ревізія фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „Полтавське управління геофізичних робіт” (далі- ДП „Полтавське УГР”) за 2008 - 2010роки та січень 2011.

Проведеною ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 152,9 тис. грн.

Установлені фінансові порушення стали можливими через не нарахування та не виплату працівникам Підприємства середньої заробітної плати за дні службового відрядження, виплати заробітної плати в завищених розмірах, зайве перерахування внесків до державних цільових фондів, проведення зайвих виплат коштів внаслідок завищення обсягу та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, а також заниження вартості основних засобів, внаслідок не проведення індексації житлового фонду тощо.

Всі порушення чинного законодавства, які встановлені в ході проведення контрольного заходу відшкодовані в повному обсязі.

За результатами проведеної ревізії на трьох посадових осіб ДП «Полтавське УГР» складено протоколи про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164-2, КУпАП та притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області