Про результати ревізії Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації (далі – Управління) за 2008-2010 роки.

Проведеною ревізією встановлено фінансових порушень на загальну суму 1723,3 тис. грн., з них:

- 294,65 тис. грн. - використання коштів юридичними особами всупереч законодавству, а саме: проведення зайвих виплат бюджетних коштів у 2010 році, внаслідок завищення обсягу чи вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт, по причині включення підрядними організаціями в акти виконаних підрядних робіт у 2010 році об’ємів робіт, які при проведені контрольних обмірів фактично не виконані та оплата непідтверджених витрат на послуги по технічному нагляду за об’єктами будівництва

- 104,1 тис. грн. - завищення потреби в бюджетних коштах, яку не профінансовано, через включення Диканським комбінатом комунальних підприємств до розрахунків понаднормативних витрат води, адміністративних витрат в розмірах, що перевищують 5%, амортизаційних відрахувань на безоплатно отримані основні фонди, завищено обсяг заборгованості за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення;

- 1310,7 тис. грн. – оплата за державні кошти вартості робіт без проведення процедури закупівлі.

Крім того, ревізією встановлено:

- недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 13,8 тис. грн., з яких: 11,5 тис. грн. – через безоплатну реалізацію послуг, які надаються на платній основі та 2,28 тис. грн. – неперерахування до обласного бюджету 50 % коштів від отриманих послуг по користуванню приміщеннями.

В період проведення ревізії забезпечено відшкодування незаконних витрат бюджетних коштів в сумі 266,9 тис. грн. та інших порушень – на загальну суму 104,1 тис. гривень.

У відповідності до вимог статей 117, 120 Бюджетного кодексу України, КРУ в Полтавській області прийнято розпорядження про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках Головного управління житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації, відкритих в органах Державного казначейства, перед обласним бюджетно-фінансовим управлінням Полтавської облдержадміністрації ініційовано призупинення бюджетних асигнувань.

За результатами ревізії на трьох посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст.164-2, та на п’ятьох за ст.164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

Прес-служба

КРУ в Полтавській області