Про результати планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності Управління майном комунальної власності міста

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління майном комунальної власності міста (далі- Управління майном) за період з 01.10.2008 по 31.12.2010.

Ревізорами контрольно-ревізійної служби області було встановлено фінансових порушень на загальну суму 181,3 тис. грн.

Установлені порушення стали можливими через припинення в 22 випадках нарахування і сплати орендної плати до місцевого бюджету та податку на додану вартість до державного бюджету за користування комунальним майном з моменту укладання договору купівлі-продажу приміщень до набуття за законом права власності на майно орендарями що є недотриманням чинного законодавства, неперерахування орендодавцями частки орендної плати до місцевого бюджету через невиконання орендарями робіт по ремонту, якими був отриманий пільговий коефіцієнт при нарахуванні плати за оренду приміщень, а також несплати податку на додану вартість до державного бюджету за оренду приміщень до факту проведення їх приватизації тощо.

Вжитими заходами під час проведення ревізії забезпечено часткове відшкодування фінансових порушень на загальну суму 4,3 тис.грн., в тому числі: надійшло фінансових ресурсів в сумі 3,9 тис.грн., відшкодовано втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 0,3 тис. грн.

За результатами ревізії дві посадові особи Управління майном притягнуті до адміністративної відповідальності за ст.164-2 КУпАП.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області