КРУ в Полтавській області виявило низку порушень в Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради

Ревізорами Полтавщини проведено ревізію фінансово-господарської діяльності Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Лубенської міської ради, під час якої виявлено низку різнопланових порушень, а саме: недотримання вимог порядку ведення бухгалтерського обліку та призначення житлових субсидій, внаслідок чого установою допущено фінансових порушень на загальну суму 90,7 тис. грн., з яких 77,8 тис.грн. усунуто під час ревізії.

Мало місце також зайве використання коштів на виплату заробітної плати працівникам установи, завищення вартості виконаних підрядних робіт, понаднормоване списання продуктів харчування тощо.

За допущені порушення фінансової дисципліни на 6-х посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. І КУпАП.

За результатами проведеної ревізії начальнику Управління праці направлені вимоги щодо вжиття заходів по усуненню та недопущенню в подальшому порушень чинного законодавства з внесенням пропозицій по притягненню винних осіб до дисциплінарної або матеріальної відповідальності.

У відповідності до вимог Бюджетного кодексу України, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках Управління праці та соціального захисту населення, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати проведеної ревізії проінформовано Лубенську міжрайонну прокуратуру, Лубенський МРВ УСБУ України в Полтавській області, Лубенський ВБОЗ УМВС України в Полтавській області. Лубенський МРВ УМВС України в Полтавській області.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області