В фінансовому управлінні виконавчого комітету Лубенської міської ради виявлено втрат фінансових ресурсів більш як на 300 тис. гривень

онтрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію дотримання вимог бюджетного законодавства фінансовим управлінням виконавчого комітету Лубенської міської ради за період з 01.01.2008 по 31.03.2011 року, за результатами якої встановлено фінансових порушень що призвели до втрат на загальну суму 323,3 тис гривень.

Зокрема, ревізією правильності зарахування доходів до міського бюджету протягом І картала 2011 року встановлено, що до міського бюджету в порушення ст. 2 Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” та п. 22 ст. 29 Бюджетного кодексу України зараховувалися кошти, що повинні надходити до Державного бюджету України у загальній сумі 60,3 тис грн, а саме: адміністративні штрафи накладені за рішенням суду та стягнуті Державною виконавчою службою.

В період ревізії зайво зараховані кошти повернуті до державного бюджету в повному обсязі..

Ревізією правильності та своєчасності надходження коштів від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва за ревізійний період встановлено, що до спеціального фонду міського бюджету в порушення п.4 ст. 69 Бюджетного кодексу України та ст. 209 Земельного кодексу України зараховано кошти, що повинні надходити до Полтавського обласного бюджету у сумі 20,43 тис грн, які протягом 2008-2010 років та І кварталу 2011 року знаходяться в залишку на рахунку фінансового управління.

В період ревізії зайво зараховані кошти не повернуті до обласного бюджету.

Ревізією правильності та повноти надходження коштів до загального фонду міського бюджету від оренди майна, яке перебуває у комунальній власності територіальної громади м. Лубни за І квартал 2011 року встановлено, що внаслідок порушення п. 14 ст. 69 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-VІ, в частині перерахування 100 % орендної плати до міського бюджету, загальним фондом міського бюджетом недоотримано коштів в загальній сумі 242,58 тис грн. Фактично кошти належні перерахуванню до загального фонду міського бюджету згідно рішення Лубенської міської ради „Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна”, акумулювалися на спеціальному рахунку Фонду комунального майна Лубенської міської ради.

В період ревізії до загального фонду міського бюджету кошти від Фонду комунального майна Лубенської міської ради не повернуті.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області