На понад мільйон гривень фінансових порушень виявили працівники КРУ в Полтавській області у Відділі комунального господарства виконкому Лубенської міської ради

Працівниками КРУ в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Відділу комунального господарства виконкому Лубенської міської ради за період з 01.01.2009 по 31.03.2011 року, за результатами якої встановлено фінансових порушень на загальну суму 1042,7 тис. грн, в тому числі, які призвели до втрат 612,3 тис. грн.

Зокрема, ревізією використання коштів виділених на заходи програми «Будівництво, реконструкція та ремонт доріг загального користування на 2009 рік» та аналогічної програми на 2010 рік, встановлено, що кошти в загальній сумі 391,7 тис. грн, Відділом комунального господарства виконкому Лубенської міської ради перераховано підряднику за виконані роботи (очищення доріг від снігу та посипання доріг), які фактично не відносяться до заходів, передбачених вищезазначеними програмами.

В період ревізії рішенням сесії Лубенської міської ради зменшено асигнування Відділу комунального господарства на загальну суму 391,7 тис. грн.

Ревізією обґрунтованості безкоштовної передачі основних засобів стороннім організаціям і установам встановлено, проведення незаконного списання основних засобів, шляхом передачі автомобіля комунальному підприємству вартістю 99,99 тис. грн.

В період ревізії порушення відшкодовано шляхом повернення автотранспортного засобу на баланс Відділу комунального господарства.

Ревізією витрат на будівництво, реконструкцію та проведення капітальних і поточних ремонтів за 2009 – 2010 роки та І квартал 2011 року встановлено оплату Відділом комунального господарства завищених підрядними організаціями вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на загальну суму 111,11 тис. грн.

В період ревізії підрядними організаціями безкоштовно виконано робіт на загальну суму 52,4 тис. грн.

Ревізією повноти надходження коштів до спеціального фонду установи за 2009, 2010 та І квартал 2011 року, встановлено, що з причини невиконання умов договорів платниками, Відділом комунального господарства недоотримано коштів за користування місцями для розміщення рекламних засобів на загальну суму 8,97 тис грн.

В період ревізії кошти в загальній сумі 7,9 тис. грн перераховані боржниками на рахунок спеціального фонду Відділу комунального господарства.

Під час проведення ревізії дотримання законодавства з питань закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти встановлено, що в 2010 році невірний поділ проектно-кошторисної документації по оптимізації систем централізованого водопостачання з впровадженням енергозберігаючих заходів в м. Лубни на 2 об’єкти, призвів до порушення вимог діючого законодавства, а саме: не проведення тендерних процедур по визначенню підрядної організації для виконання вказаних робіт на загальну суму 392тис. грн.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області