Вітаємо учасників турніру !

13–15 травня 2011 року на території Навчально-спортивної бази олімпійської підготовки «Святошин» в м. Київі відбувся турнір з футзалу серед працівників органів Державної контрольно-ревізійної служби України.

Від імені Голови ГоловКРУ Петра Андрєєва, Всеукраїнський турнір з футзалу серед працівників органів ДКРС відкрив Перший заступник Голови ГоловКРУ Віктор Костюшко.

Загальне керівництво, підготовку і проведення змагань здійснював Організаційний комітет Об’єднаного профкому працівників ДКРС під головуванням Лідії Вознюк за сприяння керівництва Служби.

На церемонії відкриття були також присутні голова Центральної ради ФСТ «Спартак» Євген Баженков та голова КМ ФСТ «Спартак» Віктор Петриненко.

Додав яскравості урочистостям виступ Лауреата конкурсів дитячої творчості зразкового колективу студії танцю «Балет-А6».

Тріумфаторами змагань стали команди КРУ в Дніпропетровській області – 3 місце, команда ГоловКРУ – 2 місце, яка поступилася команді КРУ в Івано-Франківській області.

У запеклій боротьбі, наші колеги, на чолі з капітаном команди працівників КРУ в Полтавській області – Першим заступником начальника управління Володимиром Дмитренко вибороли 9 місце.

Враховуючи той факт, що у змаганнях взяли участь 18 команд – ревізори Полтавщини вибороли «золоту середину»!

Вітаємо !

Чекаємо наступних стартів!

Прес-служба

КРУ в Полтавській області