В Державній спеціалізованій протифонтанній службі «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина» виявлено фінансових порушень на 756,9 тис. грн.

Працівники КРУ в Полтавській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Державної спеціалізованої протифонтанної служби «Спеціальна воєнізована аварійно-рятувальна частина» за період з 01.01.2008 по 01.03.2011 (далі – ДСПФС СВАРЧ), підпорядкованої Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та в справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, встановили порушення фінансової дисципліни на загальну суму 757 тис. грн.

Встановлені ревізорами порушення, які призвели до матеріальної шкоди (збитків), в тому числі завданих фізичним особам-працівникам установи, внаслідок недоотримання ними фінансових ресурсів на суму 188,6 тис. грн., державному бюджету - 14,4 тис. грн. та самій установі на суму 553,9 тис. грн., на даний час усунуті в повному обсязі. Під час проведення ревізії сума усунутих фінансових порушень склала 259 тис.грн.

У зв’язку з неповним усуненням під час проведення ревізії виявлених в ході ревізії порушень, застосована фінансова санкція у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За неналежну організацію та ведення бухгалтерського обліку, 21 посадову особу ДСПФС СВАРЧ притягнуто до адміністративної відповідальності за правопорушення по ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

Керівнику ДСПФС СВАРЧ направлені вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень і недоліків та недопущення їх в подальшому, з пропозицією розгляду результатів проведеної ревізії на колективній нараді та притягнення посадових осіб, причетних до встановлених порушень, до матеріальної та/або дисциплінарної відповідальності.

Матеріали ревізії передані до прокуратури м. Полтави.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області