Фінінспектори Полтавщини привітали підшефних вихованців з Міжнародним днем захисту дітей та Святом останнього дзвоника

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей, у день Свята останнього дзвоника представники колективу Державної фінансової інспекції в Полтавській області відвідали своїх підшефних - вихованців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради.

Вже п’ятий рік поспіль Інспекція опікується вихованцями цього дитячого закладу, який став рідною домівкою для 32-х дітлахів: дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування. У кожного з них своя, нелегка історія життя.

„ Ми всі родом із дитинства!”, - саме з такої фрази розпочалася зустріч фінансових інспекторів з дітьми.

Діти завжди з нетерпінням чекають на відвідини своїх шефів та заздалегідь готуються до кожної зустрічі.

Під час дружньої бесіди, дітлахи похвалилися своїми перемогами у спортивних змаганнях, розповіли про успіхи у навчанні, поділилися

планами на майбутнє.

 

Гості привітали випускників із закінченням школи та побажали їм вдало скласти іспити, кожному з них знайти свій шлях у дорослому житті, а малечі – веселих літніх канікул.

Як водиться в таких випадках, шефи приїхали не з порожніми руками: пригостили дітлахів солодощами, печивом та полуницею, а випускникам подарували комп’ютерне приладдя, побажали дітям здоров’я, творчої наснаги, успіхів та щасливої життєвої дороги.

Всі отримали величезне задоволення від спілкування, а коли настав час прощатися, діти передати підготовлені власноруч подарунки захисникам України, землякам, бійцям, які перебувають у зоні АТО: листи, патріотичні плакати та обереги.

Прес-служба Держфінінспекції

в Полтавській області