Про підсумки проведеної ревізії

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Державного навчального закладу “Решетилівський професійний аграрний ліцей ім. І.Г. Боровенського” за період з 01.04.2009 року по 01.04.2011 .

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 112,02 тис. грн., з них:

Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів на загальну суму 23,6 тис. грн., з них: недоотримання коштів фізичними особами (19,8 тис. грн.) та недоотримання доходів установою (3,8 тис. грн.)

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в сумі 81,0 тис. грн., з них: покриття видатків спеціального фонду за рахунок загального з оплати комунальних послуг та заробітній платі (65,8 тис. грн.); завищені витрати на оплату праці (10,2 тис. грн.); завищені витрати на сплату страхових платежів (3,7 тис. грн.); списання матеріальних цінностей без відповідних дозволів (1,4 тис. грн.)

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни усунуто частково в сумі 39,3 тис. грн.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні п’яти посадових осіб ліцею складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

Керівництву закладу направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках ліцею, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Решетилівського району та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області