КРУ в Полтавській області перевірило фінансову дисципліну в ліцеї

Контрольно-ревізійним управлінням в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Полтавського професійного ліцею за період з 01.06. 2009 по 01.04. 2011.

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни, що призвели до втрат фінансових ресурсів на загальну суму 23,7 тис. грн., з них: покриття видатків спеціального фонду за рахунок загального по комунальних послугах спожитих квартиронаймачами, завищені витрати на оплату праці та страхових платежів, оплата завищеної вартості виконаних робіт по капітальному ремонту.

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни усунуто частково в сумі 20,21 тис. грн.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні трьох посадових осіб ліцею складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

Керівництву закладу направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках ліцею, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Ленінського району м. Полтави та Головне управління освіти і науки Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області