Ревізори Полтавщини продовжують виявляти фінансові порушення

КРУ в Полтавській області проведено планову виїзну ревізію фінансово-господарської діяльності Гадяцького училища культури ім. І.П.Котляревського за період з 01.11.2009 по 01.04.2011 .

За наслідками проведеної ревізії встановлено порушень фінансово-бюджетної дисципліни на загальну суму 158,14 тис. грн., з них:

Порушення, що призвели до недоотримання фізичними особами фінансових ресурсів на загальну суму 75,35 тис. грн.

Операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат фінансових ресурсів, виявлено в сумі 81,99 тис. грн., з них: покриття видатків спеціального фонду за рахунок загального по заробітній платі працівників, пов’язаних з організацією надання послуг по проживанню у гуртожитку (39,7 тис. грн.); списання матеріальних цінностей без відповідного дозволу (30,76 тис. грн.); завищені витрати на оплату праці (6,57 тис. грн.); завищені витрати на сплату страхових платежів (2,21 тис. грн.); оплата завищеної вартості виконаних робіт по капітальному ремонту (2,75 тис. грн.).

За наслідками проведеної ревізії виявлені порушення фінансової дисципліни усунуто частково в сумі 54,72 тис. грн.

За допущені порушення законодавства з фінансових питань у відношенні шести посадових осіб училища складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

Керівництву закладу направлено вимоги по усуненню виявлених ревізією порушень і недоліків із наданням пропозицій щодо притягнення до дисциплінарної та матеріальної відповідальності посадових осіб, винних у допущенні фінансових порушень.

Одночасно в установленому законодавством порядку КРУ в Полтавській області було прийнято рішення про зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках училища, відкритих в органах Державного казначейства.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Гадяцького району та управління культури Полтавської ОДА.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області