КРУ в Полтавській області виявило втрат фінансових ресурсів у відділі культури і туризму Гребінківської РДА на суму понад 100 тис.грн

Працівники КРВ в Гребінківському районі Полтавської області під час планової виїзної ревізії відділу культури і туризму Гребінківської РДА виявили фінансових порушень на суму 134,6 тис.гривень.

Ревізією було охоплено фінансово-господарську діяльність установи за період з 01.07.2009 по 01.04.2011.

Установлені фінансові порушення стали можливими через проведення операцій з порушенням чинного законодавства.

Так, ревізорами були встановлені операції, що призвели до втрат фінансових ресурсів в загальній сумі 107,15 тис. грн., з них: проведення завищених витрат по оплаті праці, що призвело до зайвого перерахування внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах по оплаті праці, нецільове використання бюджетних коштів тощо.

Вжитими заходами всі фінансові порушення усунуто в період проведення ревізії.

За порушення бюджетного законодавства на начальника Відділу культури і туризму Гребінківської РДА складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-12 КУпАП.

За ведення бухгалтерського обліку з порушенням діючого законодавства на головного бухгалтера та відповідального працівника бухгалтерії складені протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП.

Прес-служба

КРУ в Полтавській області